42-600 Tarnowskie Góry - Sowice, ul. Ks. Jana Rudola 7, Proboszcz: Ks Andrzej Giszka info@parafiasowice.tarnogorski.pl (32) 285-33-03

Intencje Parafialne

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20.09.2020

800

• Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski zdrowie z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo w intencji Karola Jaruszowiec z okazji 80-tej rocznicy urodzin.

1030

• Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej z prośbą o dar życia wiecznego dla + męża i ojca Edwarda Gałązkę w kolejną rocznice śmierci ++ rodziców, teściów oraz braci Konrada i Zygfryda.

1530

• NABOŻEŃSTWO – Nieszpory Niedzielne

1600

• Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo MB Częstochowskiej z podziękowaniem
    za otrzymane łaski zdrowie z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny Kudlek.
PONIEDZIAŁEK święto św. Mateusza Apostoła 21.09.2020

700

• Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo świętej Rodziny i Matki Boskiej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie oraz umocnienie w darach Ducha Świętego w intencji Beaty i Marka Jagieła w 45-tą rocznice ślubu oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
WTOREK 22.09.2020

700

• Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Boskiej Częstochowskiej z prośbą o dar życia wiecznego dla + Franciszkę Bąk oraz + Andrzeja Oczadło.
ŚRODA wspomnienie św. o. Pio 23.09.2020

700

• Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Boskiej Częstochowskiej z prośbą o dar życia wiecznego dla + Anny Kolasa jej męża Jerzego ++ z rodzin Kolasa, Dudek i Mol.
CZWARTEK  24.09.2020

1715

• Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo świętej Rodziny i Matki Boskiej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie oraz umocnienie w darach Ducha Świętego w intencji Urszuli Pielka z okazji 75 rocznicy urodzin.
PIĄTEK  25.09.2020

700

• Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo świętej Rodziny i Matki Boskiej Częstochowskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie oraz umocnienie w darach Ducha Świętego w intencji Karola Hahn z okazji 85 rocznicy urodzin oraz o Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
SOBOTA  26.09.2020

700

• Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Boskiej Częstochowskiej z prośbą o dar życia wiecznego dla + ks. Klaudiusz Koźmieckiego.
XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.09.2020

800

• Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Boskiej Częstochowskiej z prośbą o dar życia wiecznego dla + ojca Feliksa Zając w 54 rocznice śmierci oraz + matkę Janine Zając.

1030

• Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Boskiej Częstochowskiej z prośbą o dar życia wiecznego dla ++ Agnieszkę i Jana Grajczyk + Eleonorę Grajczyk ++ Emę, Alojzego i Henryka Burzyk ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1530

• NABOŻEŃSTWO – Nieszpory Niedzielne

1600

• Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Boskiej Częstochowskiej z prośbą o dar życia wiecznego dla + ojca Józefa Gryc ++ dwie mamy + siostrę Teresę ++ dziadków Gryc, Gruszka i Ludwik ++ z rodziny Kciuk.

INTENCJE PARAFIALNE 20.09.2020